Katedra Finansów
Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Koszalinie

przy współpracy

Studenckiego Koła Naukowego Finansów POLTECH KOSZALIN
Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości RACHMISTRZ

zapraszają na

XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów Państwa Szkoły w „XI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Finansów i Rachunkowości” organizowanym przez Katedrę Finansów Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – Oddział Okręgowy w Koszalinie przy współpracy Studenckiego Koła Naukowego Finansów POLTECH KOSZALIN oraz Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości RACHMISTRZ.

Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań wiedzą z zakresu finansów i rachunkowości wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wyłonienie uczniów utalentowanych, posiadających wiedzę i zainteresowanie w zakresie finansów i rachunkowości oraz promocja zawodów kierunku: finanse i rachunkowość (księgowy, analityk finansowy, doradca finansowy).

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie informacji na temat konkursu wśród uczniów Państwa Szkoły i zachęcenie ich do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje na temat konkursu zawarte są w załączonym plakacie informacyjnym oraz regulaminie konkursie. Prosimy o wytypowanie nauczyciela odpowiedzialnego za kontakt w ramach konkursu i dokonanie zgłoszenia szkoły na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Dla laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny Konkursu

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.